خاتمه کار جودوکاران در جام ریاست جمهوری با 2 مدال

به گزارش مقاله های علمی، تیم ملی جودو ایران به کار خود در مسابقات جام ریاست جمهوری تاجیکستان با کسب یک مدال نقره و یک برنز انتها داد.

خاتمه کار جودوکاران در جام ریاست جمهوری با 2 مدال

دومین روز از مسابقات جودو جام ریاست جمهوری تاجیکستان از صبح امروز (سه شنبه - 29 شهریور ماه) در شهر خوجند پیگیری شد که قاسم باغچقی نماینده وزن 90-کیلوگرم تیم ملی جودو کشورمان در جدول شانس مجدد با شکست نماینده کشور میزبان به مدال برنز دست یافت.

وی در نخستین مبارزه به مصاف مردوف آکمال حریف تاجیکستانی خود رفت و پیروز شد این جودوکا را ایپون کند. در دور دوم نماینده تاجیکستان حاضر به مبارزه کردن مقابل باغچقی نشد و نماینده کشورمان به دور بعدی راه یافت.

باغچقی در سومین مبارزه به مصاف نماینده قزاقستان رفت و با یک اخطار، بازی را به حریف قزاق خود واگذار کرد و به جدول شانس مجدد راه یافت. وی در جدول شانس مجدد، ابتدا به مصاف نماینده ازبکستان رفت و این جودوکا را ایپون کرد. در ادامه مسابقات باغچقی برای کسب مدال برنز با شکست نماینده تاجیکستان مدال برنز را از آن خود کرد.

آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو در سالن مسابقات حاضر و تماشاگر مبارزات نماینده کشورمان بود.

حسین قمی به عنوان مربی کنار ملی پوشان حضور داشت و بابک مهاجری رئیس کمیته داوران نیز در این اعزام تیم را همراهی می کرد.

روز گذشته مهدی فتحی پور نماینده وزن 81- کیلوگرم کشورمان پیروز به کسب مدال نقره جام ریاست جمهوری تاجیکستان شد و حمیدرضا پاپی نماینده وزن 66- کیلوگرم کشورمان نیز به مدال نرسید.

مقاله های علمی ورزشی کشتی و رزمی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "خاتمه کار جودوکاران در جام ریاست جمهوری با 2 مدال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاتمه کار جودوکاران در جام ریاست جمهوری با 2 مدال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید